Geplaatst op

Route vanuit Diever (DR) 50,5 km

Route Diever | NP Dwingelderveld | Dwingeloo (50,5 km)

Fietsroute van 50,5 kilometer.
De route start bij fietsknooppunt 51 in Diever op de kruising Ten Darperweg – Kasteel en eindigd hier ook weer. Je kan ook starten bij een ander fietsknooppunt uit de route en vervolgens de routevolgorde aanhouden. Of de fietsknooppunten in tegenovergestelde richting fietsen wanneer je voorkeur hebt voor bijvoorbeeld de windrichting.

Klik je op de plaatsnamen? Krijg je informatie over Nationaal Park Dwingelderveld en de plaatsen waar je onderweg doorheen fietst.
Diever | Nationaal Park Dwingelderveld | Lhee | Dwingeloo | Geeuwenbrug

Fiets voor het goede doel! Knooppuntkaart draagt maatschappelijke doelen een warm hart toe en stelt hiervoor kosteloos ruimte beschikbaar. Bovenstaande online fietskaart is 100% gratis te gebruiken én heeft een missie: het steunen van het belangrijke werk van Alzheimer Nederland. Geniet van de omgeving en doe geheel vrijblijvend een kleine donatie via de QR-code of de doneerknop hieronder.

QR-code voor donatie via de goede doelen fietskaarten van Knooppuntkaart

Doneer eenvoudig via de QR-code Scan de QR-code met de camera van je telefoon om snel en veilig een donatie te doen. Elke euro gaat rechtstreeks naar Alzheimer Nederland! Alvast heel erg bedankt voor je support en een prachtige fietstocht gewenst!
Zit je op je telefoon?

Tip en hotspots van Knooppuntkaart 037

❤️ Sponsor Alzheimer Nederland
Bed & Bike

Camping Diever Nabij knooppunt 69
Geniet van een heerlijke vakantie op deze gezinscamping midden in de prachtige Drentse bossen. Kamperen met uw tent, caravan of camper of huur een leuke mooie accommodatie in het bos van zeer basic tot luxe zoals de Boomhut xxl.
Haarweg 2, Diever
www.campingdiever.nl

❤️ Sponsor Alzheimer Nederland

Natuureducatie Centrum Drents-Friese Wold Nabij knooppunt 69
Bewonder, beleef & ontdek in het Natuureducatie Centrum Drents-Friese Wold op het terrein van Camping Diever. Zelf doen en beleven staat hier centraal. De toegang is gratis, ze vragen je enkel een consumptie te nuttigen in het kleine restaurant.
Haarweg 2, Diever
Natuureducatie Centrum Drents-Friese Wold

Bezoekerscentrum Ruinen Nabij knooppunt 57
De ontdekking van het grootste aaneengesloten natte heidegebied van West-Europa begint in het Bezoekerscentrum Dwingelderveld aan de rand van het Nationaal Park Dwingelderveld.
Benderse 22, Ruinen
www.natuurmonumenten.nl/bezoekerscentrum-dwingelderveld

Stichting CAMRAS Nabij knooppunt 83
De Dwingeloo Radiotelescoop ligt aan een van de drukste fietsroutes over het Dwingelderveld en de telescoop is met zijn 25 meter diameter haast niet te missen. Voor passanten staan er informatieborden over radioastronomie naast de telescoop.
Oude Hoogeveensedijk 4, Dwingeloo
www.camras.nl

Hallo! Hier de maakster van De Knooppunt(ansicht)kaart… Ben je ondernemer en wil je ook vermeld worden op deze site? Als Tip en Hotspotter op een kaartnummer, route of gemeente? Of als je een plek wilt op een online-gemeente-fietskaart met de fietsknooppunten zelf. Laat het weten via info@knooppuntkaart.nl en vermeld om welke route, gemeente of kaartnummer het gaat.

*Gedrukte Knooppuntkaarten

*Bij deze onderneming liggen ook gedrukte Knooppunt(ansicht)kaarten. Zijn ze op het moment van jouw bezoek niet meer beschikbaar? Dan kun je een mailtje sturen naar info@knooppuntkaart.nl De maakster van de Knooppunt(ansicht)kaart neemt dan contact op met de betreffende ondernemer, zodat de kaarten kunnen worden aangevuld of – indien nodig – de vermelding op deze website aangepast kan worden.

Jammer genoeg komt het voor dat bordjes onderweg foetsie of kapot zijn. Dit kun je doorgeven aan Meldpuntroutes.nl Dit landelijk meldsysteem zorgt dat de melding bij de juiste instantie terechtkomt.

Ook komt het voor dat het fietsknooppuntennetwerk zélf veranderd. Doordat er bijvoorbeeld nieuwe knooppunten bijkomen, verdwijnen of een andere plek krijgen. Geef dan een seintje via info@knooppuntkaart.nl. Déze online fietskaart wordt vervolgens ‘nagelopen’ en zo nodig aangepast. De gedrukte Knooppunt(ansicht)kaarten die liggen bij ondernemers door heel het land, zijn actueel tot het moment van drukken.